İşte kafa karıştıran sorular ve cevapları!…(MLM Future)

 

İşte kafa karıştıran sorular ve cevapları!…

Bir önceki yazımda dediğim gibi yeni sistem hakkında “bilgi eksikliğinden kaynaklanan” bazı yanlış anlaşılmalar ve memnuniyetsizlikler oldu. Hepsinin mantıklı bir nedeni olmasına rağmen sanırım yeterince açıklayamadığımız için bu geçici sıkıntılar yaşandı.

Ama bizler (MLM Future Danışmanları) sorunları ve soruları görmezden gelen kişiler değiliz. Tek istediğimiz sistemi doğru anlamanız ve doğru anlatabilmeniz. Sık sorulan sorular kategorisinde tüm sorularınızın cevabını vermeye çalışıyorum. Fakat bu geçici bilgi kirliliğinden kurtulmak için bu yazıyı yazmaya karar verdim. Umarım soru işaretlerinden tamamen kurtuluruz.

 

Öncelikle sorularn genel soruları listeleyelim;

 

Yeni sistem ile kazancımız artıyor mu azalıyor mu?

Ödemem 1 hafta gecikti, bunun sebebi nedir?

Şuanda kontrol panelimden bu ay hak ettiğim kazancı göremiyorum sebebi nedir?

Sistem tarafından ekibime henüz 3 kişi yazılmadı neden?

Ben 243.üyeydim, sistemdeki üyeler eşit dağıtıldıysa neden benim ekibime kimse gelmedi?

Yeni sistem ile kazancımız artıyor mu azalıyor mu?

Yeni sistem ile kazancınız artacaktır. Bunu bir tablo ile göstermedim çünkü sistem “dinamik” yapıya sahip ve sürekli değişken. Kafanızı karşıtıran konuyu biliyorum. Eski sistemde 5.sıramızdan (243 kişiden) %21 alacaktık ve böylece 4500 civarında kazanacaktık. Fakat şimdi %10 alıyoruz, düz mantık ile düşünürsek daha az kazanacağız gibi görünüyor. Ama öyle değil!…

 

Bu sistem ortaya çıkarılırken tüm dünyadaki network marketing sistemleri detayları ile incelendi ve en tecrübeli network marketing danışmanları ile görüşüldü. Biraz tecrübeniz varsa sizlerde eminim bilirsiniz, bu işe giren herkes sonsuza dek devam etmiyor!

 

Eski sistemde işi bırakanlar olsaydı yerleri boş kalacaktı ve kazancımız düşecekti. Özellikle 5.sıramıza yazılan kişiler işi bıraktığında onların ekibindeki kişilerden (6.sıramız ve daha sonrasından) kazamayacaktık. Yani planladığımız kazanç tablosu işe yaramayabilirdi! Bu yüzden dinamik konstrüksiyon sistemi geliştirildi ve sonsuz derinliğimizdeki üyelerden kazanacak hale geldik.

 

Düşünün;  5.sıramıza 243 kişi yazıldı ama bu kişilerin 50 tanesini ertesi ay aktif olmadı. Bu kişilerin ekiplerinde 9 kişi olduğunu farzedersek 9×50=450 kişi bir üst sıraya kayacaktır. Yani fazladan 450 kişiden kar alacağız. Ekibimizde bir kaç kişinin daha aktif olmadığını düşünüseniz 1000lerce kişi yukarı kayabilir ve 243 kişi yerine çok daha fazla kişiden kazanç alabilirsiniz.

 

Bu durumda şöyle bir soru ortaya çıkarıyor. Ya 5 sıramdaki 243 kişi de aktif olursa? Bu durumda kimse yukarıya kaymayacak, o zaman ne olacak, kazancım düşecek mi?

 

Hayır, kazancınız düşmeyecek!.. Çünkü 5 sıranız tamamlandığında MLM Future size 5.sıranızdan (yani 243 kişiden) %10 değil, %21 komisyon verecektir. Böylece kazancınız 5000 TL üzerine çıkacaktır.

 

Sonuç olarak bu kazanç sistemi bizlere daha çok kazandırmak için oluşturuldu. MLM Future yine cirosundan %51 dağıtmaya devam ediyor ve şirket kazancında artma veya azalma olmadı. Neden bize daha az kazandırsın ki?

 

Ödemem 1 hafta gecikti, bunun sebebi nedir?

Bazı arkadaşlar ödemeleri bir hafta gecikince hemen söylenmeye başladılar. Arkadaşlar, bu konu hakkında yazmak zorunda kaldığım için bile utanç duyuyorum. Ama daha fazla bilgi kirliliği olmaması için yazmak istedim.

 

Öncelikle şunları bilin, bu sistem için Milyon Euro ‘dan fazla yatırım yapıldı. MLM Future uzuuun zamanlar zaten kar etmeyi beklemiyor. Çünkü bu sonsuza dek sürecek bir iş ve kazanmak için daha çok zamanları var. Bu yüzden herhangi birinin kazancının yatırılmaması gibi bir şikayet sadece iftira ve hakaret olarak kabul edilebilir.

 

Gecikmenin sebebi ise şu ; Malum şirkette hepimizin farklı bankalardan açılmış hesap numaraları kayıtlı. Bu yüzden toplu ödeme talimatı verilemiyor. Herkesin ödemesi tek tek yapılıyor ve bu zaman alan bir konu. Şirket bunu gidermek için yakında herkesden İşBankası Hesap numarası isteyecek, şimdiden bir hesap açtırmanızı öneririm. Böylece bir daha asla gecikme yaşanmayacak!

 

Şuanda kontrol panelimden bu ay hak ettiğim kazancı göremiyorum sebebi nedir?

Geçici Prim tablonuzda kazancınızı görebilmeniz için aktiflik yapmış olmanız gerekiyor. Fakat kazancınızı genel puanınızdan anlayabilirsiniz. Örneğin Üye / Puan hanenizde puanınız 1000 ise kazancınız yaklaşık %10′u , yani 100€’dur.

 

Sistem tarafından ekibime henüz 3 kişi yazılmadı neden?

Arkadaşlar bu soru çok geliyor. Lütfen biraz insaf!…Sisteme geçiş yapalı daha 1 hafta oldu ve bazıları “3 kişi, 3 kişi” diye tutturmaya başladı. Bu konuları önce sponsorlarınız ile görüşün, birlikte çalışarak süreci hızlandırabilirsiniz. “Ben hiçbir şey yapmam sadece ürünümü alır beklerim!” diyorsanız tamam, sizlerinde ekibi zamanla oluşturulacak ama en azından biraz sabır gösterin. Herkes kayıt yapıyor ve yapılan kayıtlar hep alta doğru atılıyor, bunu biliyorsunuz. Özellikle büyük seminerlerimiz ile beraber kitlesel kayıtlar yapılacaktır ve herkesin ekibi hızla oluşacaktır.

 

Ben 243.üyeydim, sistemdeki üyeler eşit dağıtıldıysa neden benim ekibime kimse gelmedi?

Çünkü üyeler eşit dağıtılmadı!… Eşit dağıtmaya kalksaydık bugüne kadar çook üye kayıt eden kişilerin üyelerini ekibinden alıp, henüz hiç kayıt yapmamış kişilerin ekibine yazmamız gerekirdi ve bu adaletsiz olurdu. Bu yüzden bazı kollar diğerlerine göre daha derin durumdadır. Yapılan yeni kayıtlar ile tüm kolların eşit seviyeye geleceğini düşünüyoruz.

 

Şimdi ne yapmalıyız?

İşte sormanız gereken asıl soru bu!

 

Lütfen artık detaylarda boğulmayı bırakın ve ileriye bakın. Sistemin test dönemi bitti, herşey oturdu. Ekibiniz sistemde görünen kadar, sponsorunuz sistemde gördüğünüz kişidir. En çok sorduğunuz soruların cevapları yukarıda ve Sık sorulan sorular kategorisindedir. Kazanmak için daha ne bekliyorsunuz?

 

Yapacağınız şeyler çok basit;

 

Sistemi anlamak (artık anladınız sanırım)

Ve anlatmak…

Hepsi bu!..

 

Karmaşık olan ne? Sizi tutan ne? Bir çoğumuz kazanıyoruz, aramıza hergün yeni kişiler katılıyor. Peki “hiç birşey yapmadan bekleyenler”,  siz neden bekliyorsunuz?

 

Unutmayın! Yoldan rasgele birini çevirip “kazanmak istiyor musun?” dediğimiz de insanların %100′ü “Evet, kazanmak istiyorum.” diyecektir. Kazanmayı istiyor olmak sıradan birşey ve insanın doğasında var. Ama “kazanmak için harekete geçmeye hazır mısın?” dediğimizde sadece “gerçekten isteyenler” harekete geçerler.

 

Bu yüzden size “kazanmak istiyor musunuz?” diye sormayacağım..

 

Size sorum ;

 

Kazanmak için harekete geçmeye hazır mısınız?

ÜYE OL

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !